Buradasınız

Etkinlikler

Yeni Sayfa 1

İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 6736 SAYILI BAZI ALACAKLARIN YAPILANDIRILMASINA İLİŞKİN KANUN KAPSAMINDAKİ BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİ


6736 Sayılı bazı alacakların yapılandırılmasına ilişkin kanun kapsamında Başkanlığımız, STK, meslek odaları ve dernekler tarafından bilgilendirme seminerleri düzenlenmiştir.

21.10.2016 tarihinde Keyap Dekorasyon Ürünleri Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen seminere, İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR'ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

17.10.2016 tarihinde İstanbul Taksiciler Esnaf Odasında düzenlenen seminere, İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR'ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir. Bu seminerde yapılandırma ile birlikte yeni yayımlanan ÖTV tebliğinin taksici esnafına getirdiği kazanımlar anlatılmıştır.

29.09.2016 tarihinde İstanbul YMM Odasınca düzenlenen seminere İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR da katılmıştır.

01.09.2016 tarihinde İstanbul Ticaret Odasınca düzenlenen seminere, Gelir İdaresi Başkan Yardımcısı Sayın Ayşe DİLBAY ve İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR'ın katılımlarıyla gerçekleştirilmiştir.

06.09.2016 tarihinde Cevahir Otel'de İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneğince düzenlenen seminer İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR'ın katılımıyla gerçekleşmiştir.

05.09.2016 tarihinde Galatasaray Üniversitesi'nde düzenlenen bilgilendirme semineri İstanbul Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Bekir BAYRAKDAR'ın katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

29.09.2016 tarihinde İstanbul Sanayi Odasınca düzenlenen seminer Tahsilat Müdürü Sayın İsmail BİLİCİ'nin konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleşmiştir.

27.09.2016 tarihinde Silivri Sanayi ve İş Adamları Derneğince düzenlenen bilgilendirme semineri Silivri Vergi Dairesi Müdürü Sayın Kadriye ÇETİN'in konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleşmiştir.

29.09.2016 tarihinde Perpa Muhasebe Meslek Grubu tarafından düzenlenen bilgilendirme semineri Kağıthane Uygulama Denetim Müdürü Sayın İsmail OTACI'nın konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleşmiştir.

08.09.2016 tarihinde İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığında düzenlenen bilgilendirme semineri İkitelli Uygulama Grup Müdürü Sayın Uğur DOĞAN'ın konuşmacı olarak katılımı ile gerçekleşmiştir.Türkçe