HOCAPAŞA VERGİ DAİRESİ
 
 • VERGİ DAİRELERİ                                                                                                                          <<<  Geri
 • Müdür: Muzaffer MENGEL

  Bağlı Olduğu Grup Müdürlüğü: Fatih Uygulama Grup Müdürlüğü
  Vergi Dairesi ile ilgili sorunlarınız için bu daireden sorumlu Grup Müdürü Halil SENCAR ile görüşebilirsiniz.
  İlgili Takdir Komisyonu: 8'Nolu Daimi Takdir Komisyonu

  » İLETİŞİM BİLGİLERİ  
  Müdür 0212 453 84 56
  Santral 0212 453 82 00
  Faks 0212 523 60 51
  Adres :  Vatan Cad.Adnan Menderes Bul.Akşemsettin Mah.No:56 Fatih/İSTANBUL  
  » RAKAMLARLA VERGİ DAİRESİ (2012)   
  Mükellef Sayısı  34.296 %3,16
  Tahakkuk 1.769.250 TL % 3,52
  Tahsilat  1.536.235 TL % 4,01

  » VERGİ DAİRESİ FAALİYET ALANI
  Mısır Çarşısından Başlayarak Sahil Boyunca Tren Garı Ve Arkasından Devam Ederek Gülhane Parkına. Oradan Alayköşkü Caddesinin Sağ Tarafı Ve Divanyolu Caddesinin Sağ Tarafından Devam Ederek Bab-I Ali Caddesinden Aşağıya Doğru Yine Sağ Tarafı, Türk Ocağı Caddesinin Sağ Tarafı Hocahanı Sokağın Sağ Tarafı Sultanhamam Meydanının Sağ Tarafı Ve Vasıf Çınar Caddesinin Alacahamam Caddesi İle Kesiştiği Nokta Ve Her İki Caddenin De Sağ Tarafı Marputçular Caddesi Sağlı Sollu Sabuncuhanı Caddesinin Sağ Tarafı Ve Mısırtarşısı Arka Sokaktan Aşağıya Sahile Doğru Mısır Çarşısı Duvarına Bitişik Olan Bölüm Yeni Cami Meydanında Bulunan Alt Geçitler Ve Galata Köprüsünün Açılan Kısmına Kadar Bahsedilen Sınırların Arasında Kalan Tarihi Yarım Ada İçerisinde Bulunan Bölge Hocapaşa Vergi Dairesi Müdürlüğünün Yetki Alanıdır.

  » VERGİ DAİRESİNE NASIL ULAŞIRIM?
  Vergi dairemiz Fatih semtinde yer alıp, mükelleflerimiz Vatan Caddesi'nden geçen "Aksaray-Havalimanı" veya "Aksaray-Kirazlı" hafif metro hattının "Emniyet-Fatih" durağında inip vergi dairemize ulaşabilirler. Ayrıca vergi dairemiz, Millet Caddesi "Kabataş-Zeytinburnu-Bağcılar" tramvay hattının "Fındıkzade" ve "Çapa" durağına yaklaşık 500 mt. yürüme mesafesindedir.

  .